• UCZYMY BO LUBIMY

    Uczymy jeździć a nie tylko zdać egzamin

Informujemy, że od dnia 04.05.2020r. wznawiamy pracę biura z zachowaniem obowiązujących środków bezpieczeństwa (maseczka na twarz i rękawice ochronne).
 
Wizyty w biurze należy uzgadniać z wyprzedzeniem telefonicznie z uwagi na to, że w pomieszczeniu może znajdować się oprócz pracownika tylko 1 osoba.
 
Zajęcia praktyczne są również wznawiane, prosimy dzwonić do instruktorów i umawiać się na jazdy.
 
Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną i zalecenia GISu (Głównego Inspektora Sanitarnego) oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Wasze jak i nasze, prosimy aby osoby źle czujące się bądź chore nie przychodziły na zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne.
 
Na zajęcia należy przychodzić w masce i rękawicach.
 
Pamiętajcie również, że wszystkie sprawy możecie załatwić przez telefon (+48 662 007 045, +48 85 868 13 96) lub e-mail (biuro@asjazdy.pl).

Sprawdź nas

AS JAZDY

Ośrodek Szkolenia Kierowców założony w roku 2001 w Białymstoku. Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu przyszłych kierowców pozwala ekipie Asa solidnie i w pełni profesjonalnie przygotować każdego do egzaminu państwowego i samodzielnego prowadzenia auta.

DLACZEGO AS JAZDY?

– Doświadczeni i profesjonalni Instruktorzy, – Bezstresowe szkolenie, – Cudowna atmosfera, – Zniżki dla uczniów i studentów, – Żadnych ukrytych opłat dodatkowych, – Opłata za kurs rozłożona na wygodne raty, – Szkolenie pojazdami identycznymi jak w WORD.